Kötelező kamarai regisztráció
HACK">

Ügyintéző szervezet
2022. október 12., szerda

Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ügyintéző szervezete

kamaránk központi telefonszáma: 66/324-976

Tóth Zsolt titkár
Tel: 66/324-976 Email:zsolt.toth@bmkik.hu

Titkárság:

Fekete Katalin Gabriella sajtóreferens
Tel: 30/295-0136 Email:kata.fekete@bmkik.hu

Dr. Novodomszki Orsolya Adatvédelmi tisztviselő ,jogi referens
Tel: 30/399-3201 Email:adatvedelem@bmkik.hu

Szakképzési Osztály:

Mészárosné Szabó Anna stratégiai koordinátor
(osztályvezető)
Tel: 30/776-0305 Email:anna.szabo@bmkik.hu

Balog Adrienn Duális képzési tanácsadó
Tel: 30/546-4483 Email:adrienn.balog@bmkik.hu

Bencsik Emese Duális képzési tanácsadó
Tel: 30/590-0088 Email:emese.bencsik@bmkik.hu

Butora Hajnalka Pályaorientációs tanácsadó
Tel: 30/297-1343 Email:hajnalka.butora@bmkik.hu

Dinók Mariann Duális képzési tanácsadó
Tel: 30/428-2916 Email:mariann.dinok@bmkik.hu

Edler Orsolya Duális képzési tanácsadó/Pályaorientációs tanácsadó
Tel: 30/928-4169 Email:orsolya.edler@bmkik.hu

Fabiszné Pántya Erika Duális képzési tanácsadó
Tel: 30/546-4417 Email:erika.fabisz@bmkik.hu

Fekete Katalin Gabriella Duális képzési tanácsadó
Tel: 30/295-0136 Email:kata.fekete@bmkik.hu

Dr. Némethné Horváth Rita Pályaorientációs tanácsadó
Tel: 30/369-0144 Email:irita.horvath@bmkik.hu

Kasik Viktória Duális képzési tanácsadó
Tel: 30/928-1526 Email:viktoria.kasik@bmkik.hu

Kara Bernadett Munkaerő-piaci referens/ Pályaorientációs tanácsadó
Tel: 30/728-9902 Email:bernadett.kara@bmkik.hu

Miholecz Ildikó Szakmai vizsga vizsgadelegáló referens/Ágazati alapvizsga vizsgadelegáló referens
Tel: 30/590-0088 Email:ildiko.miholecz@bmkik.hu

Dr. Novodomszki Orsolya Gyakorlati oktatói referens
Tel: 30/399-3201 Email:orsolya.novodomszki@bmkik.hu

Ottlakán Rita Duális képzési tanácsadó
Tel: 30/776-0301 Email:rita.ottlakan@bmkik.hu

Pintér Magda Pályaorientációs adminisztrátor/Gyakorlati oktatói referens
Tel: 30/729-0302 Email:magda.pinter@bmkik.hu
Rigó Lilla Edit ISZIIR referens/Mestervizsga referens
Tel: 30/607-3286 Email:lilla.rigo@bmkik.hu


Szolgáltatási és Gazdasági Osztály:

Balog Adrienn osztályvezető
Tel: 30/546-4483 Email:adrienn.balog@bmkik.hu

Czira Gáborné könyvelő
Tel: Email:cziragaborne@bmkik.hu

Daniné Kelemen Éva adminisztrátor
Tel: 30/259-9043 Email:eva.kelemen@bmkik.hu

Kupkai Éva adminisztrátor
Tel: 30/294-9907 Email:eva.kupkai@bmkik.hu

Marton Erzsébet adminisztrátor
Tel: Email:erzsebet.marton@bmkik.hu

Pintér Vince informatikus
Tel: 66/324-976 Email:vince.pinter@bmkik.hu

Tóth Éva szolgáltatási munkatárs
Tel: 30/850-5690 Email:eva.toth@bmkik.hu

Vereska-Plavecz Andrea számviteli ügyintéző
Tel: Email:andrea.plavecz@bmkik.hu

Külgazdasági és EU- integrációs Osztály:

Szikszai Csaba osztályvezető
Tel: 30/776-0302 Email:szikszai@bmkik.hu

Dr. Némethné Horváth Rita egyéb ügyintéző
Tel: 30/369-0144 Email:rita.horvath@bmkik.hu

Rák János Zoltán MKIK Magyar-Román Tagozat titkára
Tel: 20/939-4696 Email:janos.rak@bmkik.hu

BMKIK Szolgáltató Nonprofit Kft.

Szikszai Csaba ügyvezető
Tel: 30/776-0302 Email:szikszai@bmkik.hu