Ügyintéző szervezet
2017. április 7., péntek

Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ügyintéző szervezete


Tóth Zsolt titkár
Tel: 66/324-976 Email:zsolt.toth@bmkik.hu

Szakképzési Osztály:

Mészárosné Szabó Anna stratégiai koordinátor
(osztályvezető)
Tel: 66/324-976 Email:anna.szabo@bmkik.hu

Balog Adrienn tanulószerződéses tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:adrienn.balog@bmkik.hu

Edler Orsolya tanulószerződéses tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:orsolya.edler@bmkik.hu

Fabiszné Pántya Erika tanulószerződéses tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:erika.fabisz@bmkik.hu

Kasik Viktória tanulószerződéses tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:viktoria.kasik@bmkik.hu

Lipcseiné Liszkai Éva tanulószerződéses tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:eva.liszkai@bmkik.hu

Novodomszki Orsolya pályaorientációs tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:orsolya.novodomszki@bmkik.hu

Miholecz Ildikó szakképzési munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:ildiko.miholecz@bmkik.hu

Ottlakán Rita tanulószerződéses tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:rita.ottlakan@bmkik.hu

Pintér Magda Szintvizsga referens
Tel: 66/324-976 Email:magda.pinter@bmkik.hu
 
Tóthné Karasz Krisztina MFKB programkoordinátor
Tel: 66/324-976 Email: krisztina.karasz@bmkik.hu
 
Dinók Mariann Képzőhely-ellenőrzési referns
Tel: 66/324-976 Email:mariann.dinok@bmkik.hu

Bogos Zsuzsanna szakképzési adminisztrátor
Tel: 66/324-976 Email:zsuzsanna.bogos@bmkik.hu

Szolgáltatási és Gazdasági Osztály:

Varga Andrea osztályvezető
Tel: 66/324-976 Email:adrea.varga@bmkik.hu

Bencsik Emese menedzserasszisztens
Tel: 66/324-976 Email:emese.bencsik@bmkik.hu

Daniné Kelemen Éva munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:eva.kelemen@bmkik.hu

Domokosné Ilyés Katalin munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:katalin.ilyes@bmkik.hu

Druganné Csepregi Magdolna számviteli ügyintéző
Tel: 66/324-976 Email:druganne@bmkik.hu

Papp Ildikó munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:ildiko.papp@bmkik.hu

Pintér Vince informatikus
Tel: 66/324-976 Email:vince.pinter@bmkik.hu

Tóth Éva szolgáltatási munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:eva.toth@bmkik.hu

Külgazdasági és EU- integrációs Osztály:

Szikszai Csaba osztályvezető
Tel: 66/324-976 Email:szikszai@bmkik.hu

Rák János Zoltán MKIK Magyar-Román Tagozat titkára
Tel: 66/324-976 Email:janos.rak@bmkik.hu

Kiss István munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:istvan.kiss@bmkik.hu

Papp László adminisztrátor
Tel: 66/324-976 Email:laszlo.papp@bmkik.hu

BMKIK Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.

Varga Andrea ügyvezető
Tel: 66/324-976 Email:andrea.varga@bmkik.hu

Czira Gáborné könyvelő
Tel: 66/324-976 Email:cziragaborne@bmkik.hu