Ügyintéző szervezet
2020. január 31., péntek

Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ügyintéző szervezete


Tóth Zsolt titkár
Tel: 66/324-976 Email:zsolt.toth@bmkik.hu

Titkárság:

Baranyainé Imre Julianna sajtóreferens
Tel: 66/324-976 Email:julianna.imre@bmkik.hu

Bencsik Emese menedzser asszisztens
Tel: 66/324-976 Email:emese.bencsik@bmkik.hu

Szakképzési Osztály:

Mészárosné Szabó Anna stratégiai koordinátor
(osztályvezető)
Tel: 66/324-976 Email:anna.szabo@bmkik.hu

Balog Adrienn duális képzési tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:adrienn.balog@bmkik.hu

Dinók Mariann képzőhely- ellenőrzési referens
Tel: 66/324-976 Email:mariann.dinok@bmkik.hu

Edler Orsolya pályaorientációs tanácsadó/duális képzési tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:orsolya.edler@bmkik.hu

Fabiszné Pántya Erika duális képzési tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:erika.fabisz@bmkik.hu

Kasik Viktória duális képzési tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:viktoria.kasik@bmkik.hu

Kara Bernadett mestervizsga referens/gyakorlati oktatói referens
Tel: 66/324-976 Email:bernadett.kara@bmkik.hu

Miholecz Ildikó vizsgadelegáló munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:ildiko.miholecz@bmkik.hu

Dr. Novodomszki Orsolya munkaerő-piaci referens/ gyakorlati oktatói referens
Tel: 66/324-976 Email:orsolya.novodomszki@bmkik.hu

Ottlakán Rita duális képzési tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:rita.ottlakan@bmkik.hu

Pintér Magda szintvizsga referens/pályaorientációs adminisztrátor
Tel: 66/324-976 Email:magda.pinter@bmkik.hu

Butora Hajnalka pályaorientációs tanácsadó
Tel: 66/324-976 Email:hajnalka.butora@bmkik.hu

Herpai Ádám ISZIIR referens
Tel: 66/324-976 Email:adam.herpai@bmkik.hu

Szolgáltatási és Gazdasági Osztály:

Varga Andrea osztályvezető
Tel: 66/324-976 Email:andrea.varga@bmkik.hu

Daniné Kelemen Éva adminisztrátor
Tel: 66/324-976 Email:eva.kelemen@bmkik.hu

Domokosné Ilyés Katalin ügyfélszolgálati munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:katalin.ilyes@bmkik.hu

Druganné Csepregi Magdolna számviteli ügyintéző/pénztáros
Tel: 66/324-976 Email:druganne@bmkik.hu

Pintér Vince informatikus
Tel: 66/324-976 Email:vince.pinter@bmkik.hu

Tóth Éva szolgáltatási munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:eva.toth@bmkik.hu

Külgazdasági és EU- integrációs Osztály:

Szikszai Csaba osztályvezető
Tel: 66/324-976 Email:szikszai@bmkik.hu

Rák János Zoltán MKIK Magyar-Román Tagozat titkára
Tel: 66/324-976 Email:janos.rak@bmkik.hu

Kiss István külgazdasági munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:istvan.kiss@bmkik.hu

Horváth-Debreceni Edit munkatárs
Tel: 66/324-976 Email:edit.debreceni@bmkik.hu

BMKIK Szolgáltató Nonprofit Kft.

Varga Andrea ügyvezető
Tel: 66/324-976 Email:andrea.varga@bmkik.hu

Czira Gáborné könyvelő
Tel: 66/324-976 Email:cziragaborne@bmkik.hu